E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Irlanda

Etiketim: irlanda

VIDEO/ Tjetër shqiptar shkëlqen me Irlandën, shihni supergolin e shënuar nga...

Përfaqësuesja e Irlandës U17 ka arritur të kualifikohet në raundin elitë të Europianit të kësaj grupmoshe falë kontributit të futbollistëve shqiptarë.Në radhët e irlandezëve...

Hemorragji dhe mpiksje gjaku, një tjetër vend pezullon vaksinën e AstraZeneca

Irlanda është një tjetër vend që ka ndaluar përdorimin e vaksinës AstraZeneca. Mediat e huaja bëjnë me dije se ky është një vendim...

Të Fundit