E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Investigim boldnew shsot domain

Etiketim: investigim boldnew shsot domain

Tender skandaloz elektoral/ Veliaj i jep 200 milionë lekë kompanisë së...

Nga Boldnews.al Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit, një strukturë në varësi të kryebashkiakut të Tiranës, ka shpallur fitues së një tenderi rreth 200 milionë lekë...
WhatsApp DENONCO