E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Inceneratori

Etiketim: inceneratori

Prapaskenat e një kontrate të dytë për Inceneratorin e Elbasanit

Nga Artan Rama Një kontratë e dytë autorizon kompaninë koncesionare “Albtek Energy” për të shfrytëzuar për 25 vjet impiantin e prodhimit të energjisë nga trajtimi...

Dokumentat/ Si u vu Qeveria në shërbim të koncesionarit të inceneratorëve

Prej ditësh që kur ka rishpërthyer denoncimi i skandalit të djegësve të plehrave të Elbasanit, Fierit dhe Tiranës, gjithkush ka dëgjuar shpesh, nga ata...

Inceneratori i Fierit, gazetarja: Ka marrë 750 mln lekë në 1...

Gazetarja Ornela Liperi, e ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" tha se në inceneratorin e Fierit nuk ekziston asnjë punonjës, madje as edhe një...

Vokshi akuza Veliajt: Paguan 1 mld lekë për inceneratorin e Tiranës,...

Albana Vokshi, ish-deputete e PD, akuzon Kryebashkiakun Erion Veliaj se ndërsa paguan 1 miliardë lekë inceneratorin e Tiranës, nuk akordon asnjë qindarkë shtesë për...

Emergjencë mjedisore dhe financiare, inceneratori jo funksional i Fierit “gllabëron” çdo...

Që prej 2016-s qeveria i ka paguar rregullisht koncesionarit milliona euro për realizimin e inceneratorit të Fierit. Kjo vepër parashikohej të zgjidhte problemin e...

VIDEO/ Tabaku: 23 mln euro për inceneratorin e Fierit, edhe pas...

Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku, përmes rrjeteve sociale, shprehet se pavarësisht se për inceneratorin e Fierit janë akorduar 23 mln euro nga shteti, edhe...

PD akuza Ramës: 500 mijë euro për inceneratorin e Fierit që...

Partia Demokratike ka reaguar përmes Dorian Telitit lidhur me skandalin e inceneratorëve. Teliti tha në një konferencë për mediat se Kryeministri në largim “kap ça...

Djegia e plehrave apo parave, kostot e inceneratorit në Tiranë rriten...

Inceneratori i Tiranës, KLSH zbulon se defektet në kontratë do t’u kushtojnë taksapaguesve edhe 104 milionë euro shtesë, duke e rritur koston me të...

Djegia e plehrave apo parave? Kostot e inceneratorit Tiranë rriten edhe...

Inceneratori i Tiranës, KLSH zbulon se defektet në kontratë do t’u kushtojnë taksapaguesve edhe 104 milionë euro shtesë, duke e rritur koston me të...
WhatsApp DENONCO