E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet I ben gjemen

Etiketim: i ben gjemen

Mburrej në Instagram me pasurinë e tij, FBI i bën gjëmën...

Një nigerian shumë i famshëm në Instagram falë postimeve të tij ku tregonte avionët privatë dhe makinat luksoze që zotëronte, është arrestuar nga FBI...
WhatsApp DENONCO