E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Humbin jeten 25 persona

Etiketim: humbin jeten 25 persona

Pamje dramatike/ Del nga rruga autobusi, humbin jetën 25 persona

25 persona kanë vdekur dhe shumë të tjetër kanë pësuar lëndime në një aksident autobusi në veriperëndim të Nepalit, njofton policia.Mediat e huaja raportojnë...

Të Fundit