E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Hoxha

Etiketim: hoxha

“E përfshirë personalisht në ekzekutime”/ Mediat ndërkombëtare nxijnë “vejushën e zezë”...

Nexhmije Hoxha vdiq dje në moshën 99-vjeçare, në banesën e saj në zonën e Laprakës në Tiranë. Lajmi ka gjetur vend edhe në mediat...

Rexhep Qosja, Enver Hoxha dhe Edi Rama në mes

Nga Erl Kodra Të përkufizosh Enver Hoxhën, se çka ka qenë, çfarë ka përfaqësuar, dhe çfarë ka bërë në jetë, nga të gjitha pikëvështrimet, rezultati...

Vjollca-Blushi, “kumbar” të lidhjes mes Bllakos “15 mln euro” të Porto...

Nga Boldnews.al Një profil, tashmë i fshirë, në rrjetin Linked-In, mund të jetë çelësi për të zbuluar manovrat që kanë ndërmarrë Drejtori i Agjencisë Kombëtare...

VIDEO/ OFL, Noka: Të sekuestrohen pasuritë e Ermal Hoxhës, bashkëpunëtorit të...

Partia Demokratike hodhi akuza të forta në drejtim të Operacionit Forca e Ligjit (OFL), duke u shprehur se në vend të show-t qesharak dhe...

Qëlloi hoxhën me pistoletë, zbulohet kush është modelja shqiptare

Modelja që qëlloi me armë pranë shtëpisë së një hoxhe është Suzana Tahri, sipas mediave të ndryshme kosovare, një 28-vjeçare që ka qenë pjesë...

Atentati ndaj prokurorit Ndoj/ Redjan Rraja sot para gjykatës, ja çfarë...

Redjan Rraja, i arrestuar lidhur me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj, pritet të dalë sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda, për t'u njohur...

Kërcënoi hoxhën pasi e mashtroi me martesë, arrestohet 28 vjeçarja/ Detajet

Në Policinë e Mitrovicës, më 5 nëntor, një person ka ngritur padi se është kërcënuar nga një femër. Policia njoftoi se ka filluar procesimin...

Ishallah na fal Allahu: Hoxha shqiptar qan se pse nuk bie...

Kosovë-  Gjatë një fjalimi live hoxha shqiptar qan për arsye se nuk po bie shi.  Pas thatësirave të fundit në Kosovë dhe rënies së...

Paralajmërimi i studentit për Ramën/ Propoganda s’të bën më punë

Studenti Arlind Hoxha, nga studio e emisionit “Tempora” në RTV Ora, i adresoi një mesazh kryeministrit Edi Rama, disa orë para zhvillimit të protestës...

Një tjetër emër nga lista e PD drejt marrjes së mandatit...

Indrit Hoxha, kandidati i 35-të në listën shumëemërore të PD-së për Qarkun e Tiranës, mund t’i shtohet emrave që marrin mandatin e deputetit, duke...

FOTO/ Po sfidon Ramën, Meta shfaqet sërisht pa truproja: Ja me...

Një ditë më parë, Presidenti Ilir Meta u shfaq në një market duke blerë produkte. Pak a shumë Meta ishte kujdesur të kopjonte kancelaren...
WhatsApp DENONCO