E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Horror

Etiketim: horror

VIDEO/ Dëmtimi ‘horror’ i mbrojtësit, rrezikon karrierën

Moussa Wagué, mbrojtësi sengalez i Barcelonës, i huazuar në PAOK të Athinës ka pësuar një lëndim horror.Mbrojtësi i krahut të djathtë ka pësuar një...

Familjarët shkojnë për të 40-tat, gjejnë varrin e hapur të të...

Një ngjarje e rëndë e ndodhur në 20 qershor në fshatin Valikardhë të qarkur të Dibrës, ku gjeti vdekjen një 36-vjeçar, i cili sipas...

Ngjarja horror në Kombinat/ Pastori Pano: Nuk ka lidhje me krishtërimin,...

Në religjion flitet për ringjallje shpirtërore dhe jo fizike. Pastori Akil Pano i shokuar nga ngjarja makabre me familjen Josifi në Kombinat thotë se...

Pa ushqim, por vetëm pak mjaltë, çfarë u ngjet brenda banesës...

Dalin detaje të reja nga ngjarja horror në Kombinat, ku nënë e bijë u vetëflijuan, duke mos ngrën ushqim. Anisa Josifi kishte 15 muaj...

Të Fundit