E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Horoskopi boldnews host domain

Etiketim: Horoskopi boldnews host domain

Horoskopi/ Këto shenja do të kenë një ditë shumë të vështirë,...

Dashi-Këshillohet të ndaloni dhe të rimbushni bateritë. Ju pret një javë e re plot angazhime dhe kënaqësi. Për t’u marrë më mirë me të,...

Horoskopi/ Ja shenjat që do ta nisin mbrapsh të hënën, 9...

Dashi-Dashuria nuk duhet të njohë pengesa, por diçka ka qenë e gabuar për ju për disa kohë. Në frontin e punës, revolucione të mëdha...

Kjo është shenja më me fat e Horoskopit për ditën e...

Dashi-Përmirësime të vogla në dashuri gjatë dy ditëve të fundit. Në frontin e punës, ju jeni shumë i trazuar, diçka do të duhet të...

Horoskopi i nëntorit/ Ja çfarë ju pret këtë muaj sipas astrologut...

DASHI: Ndikimi i Marsit në shenjën tuaj do të vazhdojë edhe gjatë këtij muaji. Nëse keni një program ose një projekt për të ndjekur,...

‘Do merrni një lajm …’/ Meri Shehu ka një paralajmërim për...

Dashi-Ju duhet te keni kujdes per ti ripare edhe nje here ekuilibrat ne cift apo ne nje marrdhenie erotike qe ju lidh edhe me...

Ditë shumë e vështirë/ Ja shenjat që do të kenë shumë...

Dashi-Sot do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani mund të përmirësoni situatën...

‘Javë e tmerrshme’/ Ja shenjat që duhet të bëjnë shumë kujdes!...

Dashi Dashuria: Në përgjithësi do të keni një formë të mirë fizike edhe nëse në disa ditë mund të jeni më të stresuar. Dashuria, megjithatë,...

‘E ka bekuar Zoti’/ Meri Shehu tregon shenjën më me fat...

Ky është parashikimi i horoskopit për të gjitha shenjat, sipas astrologes Meri, e cila jep shpjegimin për secilën shenjë. Astrologia Meri zbulon shenjën më...

‘Po ua punojnë pas krahëve…’/ Meri Shehu ka një paralajmërim për...

Meri Shehu  ka bërë një paraljmërim për një nga shenjat e Horoskopit e cilat duhet të tregohet shumë e kujdesshme gjatë ditës së sotme,...

Horoskopi/ Ja parashikimi i yjeve për ditën e hënë, 19 Tetor...

Dashi-Një ditë e shkëlqyeshme për ndjenjat: ajo që ka lindur në shtator nuk duhet të shkatërrohet. Sa i përket punës, që nga fillimi i...

Ditë shumë e vështirë/ Horoskopi i së dielës, 18 Tetor 2020

DASHI-Hëna mund t’ju krijojë disa çështje familjare, por mos u jepni atyre shumë peshë. Ngadalë do të ktheheni për të marrë frymë, mos e...

Njerëzit e bukur ju përkasin këtyre shenjave të Horoskopit

Sipas astrologëve shenjat më të bukura, i përkasin shenjave të horoskopit që vijojnë si më poshtë: Peshorja Shumë pajtohen se njerëzit më të bukur janë të...

Parashikimi i yjeve/ Këto shenja të Horoskopit duhet të bëjnë kujdes...

Dashi-Hëna është në një aspekt të mirë dhe ju gjithashtu mund të korrigjoni disa probleme të lindura midis të Premtes dhe të Shtunës. Në...
WhatsApp DENONCO