E hënë, Shtator 20, 2021
Etiketimet Histori shqiptare boldnew s host domain

Etiketim: histori shqiptare boldnew s host domain

Nusreti kërkoi nuse në Shqipëri, por miqtë dhe ‘gruaja’ e zhvatën...

Një burrë nga Kosova, i cili erdhi për të kërkuar grua në Shqipëri, këmbëngul se është mashtruar nga miqtë dhe të njohurit, që pasi...
WhatsApp DENONCO