E shtunë, Korrik 4, 2020
Etiketimet Hipoteka

Etiketim: hipoteka

Krujë – Një prej të infektuarve me COVID, punonjës i Hipotekës

Kruja sot regjistroi 18 raste të reja me koronavirus. Report Tv raporton se ato janë kryesisht komunitare dhe nuk dihet ku mund të jenë infektuar....

Zyrtarët e arrestuar për tjetërsim pronash/ Gjykata ndryshon masat e sigurisë...

Gjykata e Durrësit vendosi sot mbi masat e sigurisë ndaj 20 të arrestuarit në kuadër të operacionit kundër disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve të Hipotekës...

VIDEO/ Nis seanca ndaj zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve të hipotekës, çfarë po...

Ka nisur në gjykatën e Durrësit seanca e caktimit të masës së sigurisë për zyrtarët dhe ish-zyrtarët e Hipotekës së Durrësit, por edhe ish-kryetarit...

600 mijë pasuri të paregjistruara nga hipoteka/ Ja zonat më problematike

Janë mbi 600 mijë pasuri, kryesisht në zonën bregdetare të jugut dhe të Thethit, të cilat nuk janë regjistruar nga Hipoteka. Ndonëse duhet të ishte...

Kontrolli anti-korrupsion në hipotekën e Kavajës/ Masa administrative për 17 specialistë

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, u shpreh se lufta kundër korrupsionit vazhdon të jetë në krye të prioriteteve të qeverisë. Gjonaj tha se paralelisht po...
WhatsApp DENONCO