E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Hashim Thaçi

Etiketim: Hashim Thaçi

Një modele bën tatuazh në trup fytyrën e Hashim Thaçit (Foto)

Një foto e një vajze e cila ka bërë tatuazh në krahë fytyrën e presidentit Hashim Thaçi po bën xhiron e rrjetit në mediat...

“Rama e Thaçi e duan…”/ Ngjela bën deklaratën e fortë

Avokati i njohur Spartak Ngjela i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se Presidenti i Kosovës dhe kryeministri i Shqipërisë duan destabilizim...

Thaçi nuk tërhiqet: I pranueshëm korrigjimi i kufirit…

Marrëveshja Kosovë-Serbi për ndryshimin e kufijëve është vendosur në qendër të vëmendjes ditët e fundit. Ditën e sotme, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi,...
WhatsApp DENONCO