E dielë, Nentor 28, 2021
Etiketimet Gruaja

Etiketim: gruaja

VIDEO/ “Më mirë e vr*s vajzën se sa të bëhet si...

Dhunë, kërcënime për jetën, varfëri dhe një marrëdhënie komplekse. Kjo ishte jeta e një 32-vjeçareje nga Fusharrëzi e cila pas divorcit jeton me 2...

Akuzohet se dhu*oi burrin, arrestohet gruaja

Një grua është arrestuar nga policia e Kuçovës, pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshortin. Sipas burimeve zyrtare, nga specialistët e Seksionit për Krimet në...

Gruaja gjendet e pajetë në banesë, kishte humbur jetën prej disa...

Një 63-vjeçare nga lagjja “Donika Kastrioti” në Berat është gjetur e vdekur në banesën e saj. Gazetraja Raportohet se e moshuara Luljeta Kanani kishte...

Video/ Gruaja shtatzënë tenton të hidhet nga dritarja për ti shpëtuar...

Njihuni me historinë e trishtë të Maria Jose, 35-vjeçarja e cila u përpoq të hidhet nga dritarja, në mënyrë që ti shpëtojë dhunës së...

VIDEO/ Gruaja tenton të hidhet nga dritarja për t’i shpëtuar burrit

Një video e pazakontë e filmuar në Brazil është publikuar nga mediat. Në pamje shihet se një grua përpiqet të hidhet nga dritarja e...

Kishte nxjerrë shëtitje qentë, 39-vjeçarja humb jetën tragjikisht pas sulmit nga...

Një grua 39-vjeçare nga Kolorado ka vdekur pas një sulmi nga ariu teksa kishte nxjerrë shëtitje qentë e saj.I dashuri i gruas, e gjeti...

25 vjeçarja zbulon kancerin në mënyrë të papritur: Ishte duke u...

Një grua u diagnostikua me një kancer të pashërueshëm pasi zbuloi një gungë në pjesën e pasme të këmbës së saj ndërsa ishte duke...

E braktisi burri pas 11 vitesh, gruaja akuzon prindërit

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka qenë Nertila dhe nëna e saj Historia. Nertila tregon se e ka...

Mjeku i njohur u shua për shkak të COVID, pas tre...

Rreth tre javë pas ndarjes nga jeta të neuropsikiatrit Hiqmet Shqerra për shkak të COVID, ka ndërruar jetë edhe e shoqja. Lajmin e ka bërë...

VIDEO/ 33-vjeçarja i vërsulet policit me thikë, ekzekutohet në vend përpara...

Një zyrtar policor në Nevada ka qëlluar për vdekje një grua para syve të fëmijëve të saj, pasi ajo në një moment i vërsulet...

25-vjeçarja rreh për vdekje foshnjën e saj 6-muajshe, tenton të fsheh...

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Janinë, pasi një 25-vjeçare ka rrahur për vdekje foshnjën e saj 6-muajshe.Mediat greke shkruajnë se mesnatën e...

Gruaja e Alexei Navalny rikthehet në Gjermani

Gruaja e udhëheqësit të opozitës ruse të burgosur Alexei Navalny ka mbërritur në Gjermani me një fluturim nga Moska.Yulia Navalnaya arriti në aeroportin e...

38 vjeçarja nga Fieri: Burri më nxiste dhe më kërkonte të...

E ftuar sot në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë një grua 38-vjeç nga Fieri e cila jeton momentalisht në Kashar, ku...

Të Fundit