E hënë, Shtator 20, 2021
Etiketimet Greku

Etiketim: greku

Grupe bashkëpuntorësh të përfshirë në vrasjen e gazetarit grek, zbulohen detaje...

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e gazetarit grek George Karaivazpara një jave pranë banesës së tij në Alimos. Mediat...

Detajet/ Akuzohet se i hoqi oksigjenin grekut të intubuar, ja çfarë...

Shqiptari 60-vjeçar që dyshohet t’i ketë hequr aparatin e fymëmarrjes një të moshuari grek në Kryqin e Kuq ka mohuar akuzat, raportojnë mediat greke. “Ai...

I hoqi oksigjenin grekut me COVID, si u zbulua shqiptari/ Detajet

Mediat greke raportuan sot mbi vdekjen e një të moshuari, 76-vjeç, në një nga spitalet COVID, të cilit iu hoq tubi i oksigjenit nga...

Humb jetën nga Covid-19 pas udhëtimit në Shqipëri/ Misteri mbi variantin...

Përkeqësimi i shëndetit të një 58-vjeçari në ishullin Kos në Greqi, i cili nuk duket se kishte pasur ndonjë sëmundje themelore dhe më në...

Vrasja e Mario Mataj, arrestohet greku që urdhëroi ekzekutimin/ Në kërkim...

Një shtetas grek u arrestua si urdhërues i vrasjes së shqiptarit, Mario Mataj, 27 vjeç, ngjarje e ndodhur pak ditë më parë në Patra....

“Ku është gjaku?”/ Zbardhet dëshmia e autorit të dyshuar për sulmin...

Djali i pronarit grek George Leventakis, Giannis, ka dhënë versionin e tij për rrahjen dhe të shtënat ndaj ish-boksierit shqiptar, 32 vjeç, jashtë një...

Me maskë dhe një qese në duar/ Ky është shqiptari që...

20-vjeçari shqiptar që vrau hotelierin 69-vjeçar grek në Santorini, pas një grindje të fortë sepse nuk i dha siç pretendoi i riu, 200 eurot...

A të bën kollarja patriot?

Nga Boldnews.al Kollaren e porositi vetë për një eveniment të veçantë. Në sfondin e kollares së kuqe të flamurit kombëtar qëndronte shqiponja, e në fundin...

I dha borxh grekut 40 mijë euro, shqiptari i kërkon t´i...

Një 37-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke për zhvatje dhe fajde, pasi ndaj tij pati një denoncim nga pronari i një biznesi në...

Rrëmbeu dhe përdhunoi shqiptaren, kush është “dragoi i Kavos” i shpallur...

Një 47-vjeçar grek, Dimitri Aspioti, është shpallur në kërkim nga policia e Korfuzit pasi dyshohet për rrëmbimin dhe përdhunimin e një 34-vjeçareje shqiptare. Mediat greke...

VIDEO/ Familja Greku humbi 3 pjesëtarë nga tërmeti, tragjedia që mund...

Katër familje që humbën njerëzit e tyre të dashur në Thumanë pas tërmetit të 26 nëntorit janë strehuar në banesat sociale në Shkozë. Abc...

“Përsëritja e këtij tërmeti mund të vijë pas…”/Profesori grek flet për...

Tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit, që shkaktoi 51 viktima dhe dëme të pallogaritshme në Shqipëri, konsiderohet si i pazakonte nga profesori grek, Efthymios...

“Po ti ku punon?”, Rama ngelet pa fjalë nga përgjigja e...

Tashmë siç e ka bërë zakon kryeministri Edi Rama viziton familjet e prekura nga tërmeti. Së fundmi kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga krybashkiaku i...
WhatsApp DENONCO