E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Foshnje

Etiketim: foshnje

25-vjeçarja jeton si “foshnje”, fiton para nga fansat (Foto)

Një 25-vjeçare jeton akoma si një foshnjë që duhet të mbajë pelena, jeton në çerdhen e saj dhe harxhon rreth 300 dollarë në muaj...

Vdekja e dy foshnjeve në Berat/ AKU: Po verifikojmë mostrat e...

AKU njoftoi se ka nisur verifikimet lidhur me dyshimet se humbja e jetës së dy foshnjeve në Berat mund të jetë shkaktuar nga helmimi....

Martohet papritur/ Mc Kresha bëhet baba, zbulohet gjinia e bebit

Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë para dy ditësh duke kurorëzuar dashurinë e tij me Erzinën. Dasma shkoi për mrekulli por pothuajse asnjë detaj...
WhatsApp DENONCO