E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Financa

Etiketim: financa

Tatime thirrje bizneseve: Aplikoni për ndihmën financiare të paketës 2, ja...

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njofton të gjithë tatimpaguesit se procesi i aplikimit për përfitimin e ndihmës financiare të Paketës së 2-të, sipas VKM...

Thellohet gropa në buxhet, financave u mungojnë 91 milionë euro

Mosrealizimi i të ardhurave në raport me atë që planifikohej të mblidhej në fillim të vitit është thelluar dhe më tej gjatë muajit tetor,...
WhatsApp DENONCO