E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Erzeni

Etiketim: erzeni

Kategoria e Parë/ Korabi befason Besëlidhjen, Erzeni i jep leksion Partizanit...

Festojnë Korabi dhe Erzeni, skuadra që kanë triumfuar jashtë fushe dhe përforcojnë pozitat e tyre në klasifikim. Dibranët mposhtën Besëlidhjen në fund, me një...

VIDEO/ Mjaftojnë dy gola, Dinamo kapitullon ndaj Erzenit

Dinamo pësoi sot një humbje shokuese nga Erzeni i vendeve të fundit. Skuadra nga Shijaku i dha dy “shuplaka” bluve dhe siguroi tre pikët,...

Kategoria e Parë premton spektakël, sot luhen 4 super përballje

Në Kategorinë e Parë do të luhen ditën e sotme 4 ndeshje, të vlefshme për javën 21-të. Në grupin A, Besëlidhja, e cila tashmë duket...

Kategoria e Parë/ Lojtarin e zë korenti në dhomat e zhveshjes,...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ndeshjen e luajtur dje mes Erzenit dhe Besëlidhjes, ndeshje e vlefshme kjo për javën e nëntë të...
WhatsApp DENONCO