E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Eriol roshi

Etiketim: eriol roshi

Vetingu/ KPK dhe Teo “i ashpër” toleruan problemet e gjyqtarit Eriol...

Nga Boldnews.al Valbona Sanxhaktari ishte kryesuesja e trupës së Vetingut, e cila konfirmoi në detyrë Bashkim Dedjan, duke justifikuar si të ligjshme, vetëm mbi bazën...
WhatsApp DENONCO