E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Edukatorja

Etiketim: edukatorja

Zhupa: Prokuroria të hetojë fshehjen e infektimit të edukatores së kopshtit...

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa, i ka bërë thirrje Prokurorisë që të hetojë fshehjen e infektimit të një punonjëse të kopshtit publik "4 Stinët",...

Edukatorja e kopshtit dhe bashkëshorti i saj rezultojnë pozitivë ndaj Covid-19

Edukatorja e një kopshti në Lezhë ka rezultuar pozitive ndaj Covid-19. Bëhet fjalë për kopshtin Skendërbeg. Gjithashtu bashkëshorti i edukatores, i cili është tregtar në...
WhatsApp DENONCO