E dielë, Gusht 9, 2020
Etiketimet Dyshimet

Etiketim: dyshimet

Shpërthimi shkatërrues në Bejrut, dyshimet mbi 4 trupa komando

Katastrofa në Bejrut të Libanit, i’u mori jetën të paktën 135 qytetarëve dhe plagosi mbi 5000 të tjerë. Por çfarë e shkaktoi shpërthimin që...

Përhapja e Covid-19 edhe në Libohovë, dyshime për një vatër familjare

Dyshohet se një 32-vjeçar nga qyteti i Libohovës mund të jetë i prekur nga koronavirusi. I riu ka shfaqur simptoma të virusit si temperaturë dhe...

Humb jetën në plazh 72-vjeçari/ Dyshimet

Një 72-vjeçar ka humbur jetën paraditen e sotme në Vlorë, ndërsa u gjet në gjendje të rëndë në bregdetin e Plazhit të Ri. Dyshohet se...

FOTO/ Vrasja në Vlorë, dyshime se viktima u nxorr në pritë....

Kristjan Breshanaj, 25 vjeç, u ekzekutua rreth orës 01:00 të 24 majit, ndërsa 1 orë më pas policia gjeti një automjet me targa greke...

Atentati ndaj prokurorit/ Zbardhen detajet, autorët e dyshuar hipën në automjetin...

Gjykata e Posaçme nuk e ka ndryshuar masën e sigurisë “arrest në burg” dhënë në mungesë për shtetasin Arjol Halilaj. 29-vjeçari akuzohet për “përkrahje të...

Vrasja e dyfishtë në Lezhë, dyshimet pse u vra rapsodi dhe...

Detaje të reja mësohen në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Lalm i Vjetër në Lezhë,...

Helmimi i nxënësve në Fier/ Ministria e Shëndetësisë: Dyshimet, nesër vendoset...

Ministria e Shëndetetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar për helmimin e nxënësve në mjediset e shkollës “Janaq Kilica” në Fier. Përmes një deklarate, Ministria e...

Atentati në Durrës, shoqërohen personat që drekuan dje me prokurorin

Të paktën 10 persona janë shoqëruar që prej mbrëmjes së djeshme, në policinë e Durrësit, pas atentatit që ju bë mjetit me të cilin...

Tritoli te pallati i gjyqtarëve, zbardhen detaje të reja/ Ja kur...

Arben Bardhi është autori i arrestuar sot për vendosjen e tritolit në zonën e “Vasil Shantos” në banesën e shtetasit Vasil Stavro. Sipas policisë Arben...

Detajet/ Një prej viktimave në Vlorë i përfshirë në përgjimet për...

Arjan Hasani, një prej viktimave të atentatit të ndodhur në Vlorë. Ai ishte pronari i makinës ku udhëtonin dhithashtu Oresti Rexho dhe Armando Sulejmani. Sipas...

Krimi në familje, ja çthonë fqinjët e gardistit që vrau gruan/...

Një punonjës i Gardës së Republikës, Alket Arapaj, tashmë i arrestuar nga policia, vrau me armën e shërbimit gruan e tij. Krimi ndodhi në...
WhatsApp DENONCO