E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Dy qeverite

Etiketim: dy qeverite

Tiranë/ Sot, mbledhja e përbashkët e dy qeverive Kosovë-Shqipëri

Mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës do të zhvillohet mesditën e kësaj të premteje në Tiranë. Takimi mes përfaqësuesve të...

Hoti shtyn mbledhjen Kosovë-Shqipëri: Do të mbahet më 2 tetor

Mbledhja e përbashkët midis Shqipërisë dhe Kosovës nuk do të zhvillohet në Shkodër këtë të premte, siç ishte parashikuar, por të premten e 2...
WhatsApp DENONCO