E hënë, Korrik 6, 2020
Etiketimet Dron

Etiketim: dron

Aksion anti-drogë në Krujë, kontrolle nga toka dhe ajri (Video)

  Policia e Krujës, ajo e Durrësit dhe FNSH nga Tirana kanë zhvilluar kontrolle masive për zbulimin dhe parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike në...

Pas autoblindave, Rama nxjerr edhe dronët kundër shkelësve të karantinës

Pas patrullimit me autoblindat e Forcave të Armatosura të segmenteve rrugore pvr respektimin e masave të karantinës, duket se Qeveria do të vërë në...

VIDEO/ E rrallë në kohë izolimi, kafeja shërbehet me dron

Në këto ditë izolimi, kur të gjithë qytetarët e Kosovës qëndrojnë në shtëpi, ata nga Suhareka kanë gjetur një mënyrë mjaft interesante për të...

Kamarierët mund të mbesin pa punë, ja ç’po ndodh…

Vendet e punës me përparimin e teknologjisë, janë shkurtuar dhe procese dikur të realizuara nga njerëzit sot realizohen nga makineritë. Ama këtë herë duket, se...

“Fantazma” e Ballist Morinës sërish në Beograd, alarmohet ushtria serbe

Ka kaluar 4 vjet nga ajo natë e stadiumit “Partizan” në Beograd, ku me anë të një droni, “Ballisti”, alias Ismail Morina valëviti një...
WhatsApp DENONCO