E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Dokumentet

Etiketim: dokumentet

Si u coptua Baza Detare e Shëngjinit nga ushtarakët për të...

Nga Artur Meçollari Përpara disa javësh denoncova një ndërtim të dyshimtë brenda Bazës Detare të Shëngjinit. Një firmë private sapo kishte filluar të ndërtonte një...

Dokumentat/ Si u vu Qeveria në shërbim të koncesionarit të inceneratorëve

Prej ditësh që kur ka rishpërthyer denoncimi i skandalit të djegësve të plehrave të Elbasanit, Fierit dhe Tiranës, gjithkush ka dëgjuar shpesh, nga ata...
WhatsApp DENONCO