E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Detajet

Etiketim: detajet

Vrasja në Rrogozhinë, zbardhen detajet e reja/ Shoqërohet në polici një...

Detaje të reja janv zbuluar lidhur me vrasjen e Klevis (Bledi) Kapllani, ngjarje e ndodhur ditën e sotme në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Grupi hetimor...

P*rdhunimi në Pogradec/ Çfarë bisedoi vajza e autorit me të miturën,...

Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur në Pogradec, ku një 46-vjeçar, i identifikuar si Blerim Bizgjoni, tashmë i arrestuar...

Plagosja në Shkodër, zbardhen detajet e reja/ Autori dhe i plagosuri...

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Shkodër, ku një shtetas mbeti i plagosur me armë zjarri pranë...

U hodh nga kati i 3 i spitalit “Shefqet Ndroqi”, 29-vjeçari...

Një 29-vjeçar i dha fund jetës mëngjesin e sotëm, ndërsa u hodh nga kati i 3-të i spitalit "Shefqet ndroqi", ku po kurohej nga...

VIDEO/ U gjet i pajetë pranë një makine luksoze, viktima kishte...

Një 27-vjeçar u gjet i pajetë në fshatin Shkjezë të Bashkisë Vau i Dejës. Nga të dhënat e para viktima kishte plagë me armë...

Vetëvrasja e biznesmenit, familjarët: U fiksua gjatë karantinës, thyente telefonat

Detaje të tjera janë mësuar mbi vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj, i cili u gjet i pajetë nga të afërmit në vilën luksoze në...

Atentati në Fier, zbulohen të tjera detaje/ Autorët qëlluan nga dritarja....

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak pas mesnate në Fier. Rreth orës 00:30, në lagjen Mbrostar-Ferko, Fier, është plagosur me armë zjarri...

U miratua nga Kuvendi, çfarë parashikon marrëveshja e 5 qershorit/ Detajet

Kuvendi miratoi sot marrëveshjen e arritur në 5 qershor në Këshillin Politik me ndërmjetësimin e disa diplomatëve të akredituar në Tiranë. Miratimi i marrëveshjes u...

Rastet e reja me Covid-19 në Vlorë, Fier e Berat/ Mes...

Ministria e Shëndetësisë përditësoi sot të dhënat mbi rastet me koronavirus në Shqipëri, ndërsa në Fier u evidentuan 6 raste të reja. Referuar të dhënave...

E fundit/ Vllaznia arrin marrëveshjen për sponsorizimin e klubit, ja detajet

Një lajm i mirë dhe i shumëpritur ka ardhur ditën e sotme për tifozët dhe klubin e Vllaznisë. Ekipi shkodran me anë të një postimi...

Rastet e reja me Covid-19/ Nga fëmija në Patos te punonjësja...

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se në 24 orët e fundit janë zbuluar 53 raste të reja me koronavirus, 26 prej tyre në...

Atentati ndaj Ardjan Çapjas, zbulohet makina e dytë e atentatorëve/ Snajperi...

Prokuroria e Elbasanit ka regjistruar çështjen për atentatin e bërë mëngjesin e së hënës ndaj Ardjan Çapjas. Organi i akuzës po kryen hetimet për “Vrasje...

Vatra e infeksionit në QSUT, 6 pacientë dhe 7 personel mjekësor

Nga 13 të infektuar me koronavirus në QSUT në 24 orët e fundit, 7 prej tyre janë personel shëndetësor ndërsa 6 të tjerët janë...
WhatsApp DENONCO