E mërkurë, Gusht 12, 2020
Etiketimet Deputetja holandeze

Etiketim: deputetja holandeze

U akuzua si mikeshë e Lulzim Bashës, deputetja holandeze: Nuk e...

Në përpjekje për të minimizuar dëmin ndaj reputacionit të qeverisë dhe të vendit, të shkaktuar nga vendimi i Parlamentit holandez, që i kërkoi qeverisë...
WhatsApp DENONCO