E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Deputeti

Etiketim: deputeti

Parashikimi i BSH për rritjen e pagave/ Ish-deputeti: Jemi në stanjacion...

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, e konsideron si teorik dhe qasje jo korrkte të Bankës së Shqipërisë, parashikimin e saj se mungesa e fuqisë...

Me shishe në xhep në kongresin e PS-së/ Ja deputeti që...

Deputeti laburist John Grogan ishte i ftuar në Kongresin e PS-së, ku ka dhënë një mesazh për situatën politike në vend. “Jam i zhgënjer nga...

Trondidet PS, deputeti i qarkut Durrës dorëzon mandatin…

Vendimi i opozitës për të dorëzuar mandatet e deputetëve është cilësuar si një akt ekstrem, ndërsa ka sjellë reagime të shumta ndërkombëtare. Sipas Syri.net, pas...

Ishte arrestuar për vjedhje dyqani, Administrativja jep vendimin për ish-deputetin e...

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit Gledion Rehovica, i cili kërkoi shfuqizimin e vendimit të KQZ-së, që i ndërpreu mandatin rreth 18 muaj...

Çmimet e perimeve u rritën me 37 %, të na rrojë...

Gjatë muajit janar çmimet e zarzavateve u rritën me 37 %. Lidhur me këtë ka reaguar deputeti Përparim Spahiu, i cili ka ironizuar projektin...
WhatsApp DENONCO