E dielë, Shkurt 23, 2020
Etiketimet Denoncimi

Etiketim: denoncimi

“Gramoz Murataj i dhuroi Fatmir Xhafajt automjetin me vlerë 150 mijë...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social denoncimin e një qytetari, sipas të cilit Gramoz Murataj i ka dhuruar Fatmir Xhafajt, ish-ministrit të...

“Pse Ardi Veliu nuk sqaroi si e bleu apartamentin 200 m2...

Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, kaloi vetingun që po kryhet në rradhët e Policisë së Shtetit. Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin...

Qëllohet me armë drejt të riut, policia fsheh ngjarjen/ Berisha publikon...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjet mesazhin e qytetarit dixhital, i cili denoncon një ngjarje të rëndë që ka ndodhur në Elbasan. Sipas...

“Del nga burgu trafikanti i dënuar në vitin 2018 me 15...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, sipas të cilit një i dënuar me 15 vjet burg në vitin 2018, sot ndodhet...

FOTO/ Ekstremistët grekë me uniforma ushtarake në Dropull? Denoncimi dhe thirrja...

Redaksia e JOQ Albania ka publikuar mesazhin denoncues të një qytetari dhe disa foto, përmes të cilave pretendohet se prej disa ditësh, në zonën...

“Po u marrin pronat me preteksin e tërmetit për të ndërtuar...

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi në rrjetet sociale mesazhin e një qytetarje, e cila shkruan se Bashkia Kamëz dhe qeveria po përgatisin të nxjerrin në...

“Fondi prej 5 mln euro i shpërblimeve për mjekët iu dha...

Prof.Dr Gazmend Koduzi ka bërë një denoncim të fortë në rrjetet sociale, lidhur me shpërblimet e mjekëve dhe infermirëve, shumë rreth 5 mln euro,...

“500 mijë usd nga OSHEE për ata që fërkojnë Edin”/ Malltezi:...

Jamarbër Malltezi, anëtar i Kryesisë së PD, ka shprehur habi dhe indinjatë njëkohësisht, për biznesmenë dhe artistë, miq të kryeministrit, që janë paguar me...

“Rrjedhje gazi në shkollë”/ Denoncimi: Rrezikohet jeta e qindra nxënësve, drejtoria...

Ish-kryeministri Berisha duke iu referuar një lajmi, për rrjedhjen e gazit në një nga shkollat e qytetit të Libohovës, ka denoncuar fshehjen e këtij...

Skandal, si mashtroi Policia e Lleshajt se shpëtoi alpinistët/ Berisha publikon...

Policia e Shtetit deklaroi mbrëmjen e djeshme se kishte shpëtuar një grup alpinistësh, që kishin mbetur të bllokuar në malin e Gramozit. Në njoftimin zyrtar...

Denoncimi me FOTO: Nënkryetari i Bashkisë ndërton pa lejë brenda murit...

“Nënkryetari i Bashkisë Lushnje ndërton pa lejë brenda murit të spitalit”. Denoncimit me foto të qytetarit, i ka dhënë jehonë ish-kryeministri Sali Berisha. Në një...

FOTO/ Shëndetësia falas, pacientit në QSUT i japin serum me bidon...

Shëndetësia është një nga sektorët për të cilën mund të themi se qeveria ka dështuar. Skandalet në këtë fushë janë të përditshme, duke filluar nga...

“Ndërtuesi po korrupton inxhinierët”/ Ja si po tentohet të konsiderohet pallati...

Kryetari i Forumit Rinor të PD-së, Belind Këlliçi, përmes një postimi në rrjet denoncon tentativën për të quajtur të banueshëm një pallat në Krujë,...
WhatsApp DENONCO