E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Deklarate provokuese

Etiketim: deklarate provokuese

Deklarata provokuese e babait të Djokovic: Serbia pa Kosovën…

Një pjesë e serbëve e kanë vështirë të mësohen me faktin se Kosova është e Pavarur dhe është shtet prej 13 vitesh. Mes tyre ka edhe...
WhatsApp DENONCO