E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Debatet

Etiketim: debatet

“Ti kriminalizove Elbasanin…”, Taulant Balla ikën nga emisioni pas debatit me...

Debat i nxehtë mes gazetarit Enton Abilekaj dhe drejtuesit politik të PS në Elbasan, Taulant Balla, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në mesditë. Abilekaj...

Rakipi-Ramës: Pse mos shkosh ti në burg që ke 8 vjet...

Kryeministri Edi Rama, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në MCN TV, ku është diskutuar edhe për reformën në...

Nga akuzat për Metën, Bashën e mbrojtjen e SPAK, Rama përplaset...

Kryeministri Edi Rama tha mbrëmjen e sotme në MCN Tv se LSI është sot një parti e papërdorshme për punë të mira. Rama tha...

Fleta e votimit, Fuga: Si letër amballazhi për të mbledhur peshk...

Akademiku Artan Fuga komenton debatet politike për fletën e votimit, duke thënë se ajo duhet të ishte gati një muaj përpara zgjedhjeve. Me tone të...

Princi shpërthen në akuza, Sara e quan zhigolo

Takimi i parë mes Princit dhe Aristelës ndezi debate të mëdha në studion e “Për’puthen”. Gjatë takimit Princi u shpreh se takimi i fundit,...

Sindi rrëfehet: Kam komunikuar me mesazhe private me Elvisin

Në puntatën e sotme të “PërPuthen”, Sindi rrëfeu se ka shkelur rregullat e emisionit, pasi ka takuar jashtë disa nga konkurrentët, apo ish-konkurrentët. Ajo tha...

“Femna jote m’ka fiksim’/ Plas keq, Varrosi nxjerr bisedat me ish-gruan...

Meriton Mjekiqi, duket se nuk ka marrëdhënie të mira me grupin OTR. Së fundmi midis tij dhe grupit të reperit Noizy kanë lindur konflikte...

Idrizi-Ramës: Tregoi shqiptarëve kur je takuar me Nikolas Geixh

Kreu i Partisë Drejtësi për Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi nuk i ka shpëtuar komenteve ironizuese të kryeministrit Edi Rama, gjatë takime të zhvilluara...

Basha-Ramës: Po të vjen dita të largohesh o gënjeshtar

Kreu demokrat, Lulzim Basha, në vijim të debatit me Kryeministrin Edi Rama, e cilëson atë një gënjeshtar. Basha thekson se Ramës po i vjen...

Basha-Ramës: Ora e gjykimit po afron, halli yt s’ka asgjë të...

Kreu demokrat Lulzim Basha ka vijuar replikat në distancë, përmes rrjeteve sociale, me Kryeministrin Edi Rama. I gjithë debati mes Ramës dhe Bashës është...

VIDEO/ Meta-Ramës: Mos dëgjo bandat dhe oligarkët, nesër ditë e rëndësishme...

Vijojnë replikat në distancë mes Presidentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama. Në përgjigje të akuzave të Ramës, Kreu i Shtetit ka publikuar në...

Replikat/ Bushati-Spiropalit: Po gënjen, mos u bëni qesharake

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, tha se opozita ka vendosur shumë vija të kuqe, por ja ku jemi sot. "Eu sa...

Këshilli Politik, VOA: Grindjet politike i shtyjnë zgjidhjet e problemeve

Forcat kryesore politike pritet të takohen sërish në Këshillin Politik për reformën zgjedhore 45 ditë pasi arritën më 5 qershor një marrëveshje mbi përmirësimin...
WhatsApp DENONCO