E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Damian Gjiknuri

Etiketim: Damian Gjiknuri

Nga Damian Gjiknuri te “Gener 2”, si drejtësia mbylli pa sukses...

Nga Boldnews.al Një hetim i zhvilluar dobët, i shoqëruar me një gjykim gjithashtu të vakët, dëshmojnë se institucionet e drejtësisë nuk kanë pasur aspak vullnet...

Përfundon mbledhja e Këshillit Politik/ Gjiknuri: Opozita ka taktika imponuese, kërkojmë...

Përfaqësuesi i PS, në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri, në një prononcim për mediat pas përfundimit të mbledhjes, tha se i ka kërkuar Opozitës së...

Gjiknuri: Kërkesat e opozitës, “sebepe” për të zvarritur konsensusin

Përfaqësuesi i maxhorancës në tryezën për Reformën Zgjedhore Damian Gjiknuri i ka quajtur “sebepe” për të mos gjetur kompromis kërkesat e opozitës për tër...

Drafti i opozitës për Kodin Zgjedhor, Gjiknuri këkon mbledhje të Këshillit...

Përfaqësuesi i maxhorancës në Këshillin Politik Damian Gjiknuri, iu ka dërguar një e-mail anëtarëve të Këshillit Politik, si kundërpërgjigje për argumentet e parashikuara në...

Damiani si Kryeguru, premton tërmetin e radhës

Nga Boldnews.al Është koha, është momenti i shkëlqimit të Damian Gjiknurit. E gjithë partia i ka varur shpresat tek ky personazh, i cili shkakton tërmet...

Amendamentet për listat, Gjiknuri: Drafti nuk është perfekt, opozita të japë...

Ndonëse kanë propozuar një ditë më parë amendamentet në këshillin politik për Kodin Zgjedhor, përfaqësuesi i PS-së, Damian Gjiknuri, thotë për News 24, se...

Damiani, Guruja “lac i Rilindjes”!

Nga Boldnews.al Ai ka çehre, tip bobi e quajnë “çunat problematik” të Rilindjes. Nëse do një fitore me merifet dhe jo me votë të drejtë,...

‘Kundra qeverisë por kafen e pi me të’/ Rudina gjithnjë e...

Në kushtet kur situate politike bëhet gjithnjë e më e tensionuar, duket se marrëdhëniet mes opozitës së re dhe maxhorancësn nuk janë dhe aq...

Koncesioni i fushave të naftës, Gjiknuri favorizoi kompaninë e lidhur me...

Më 9 maj, ministri i Energjisë dhe Infrastrukturës Damian Gjiknuri urdhëroi ngritjen e një grupi negociator për lidhjen e marrëveshjeve hidrokarbure për vendburimet Cakran-Mollaj,...

Qytetarët në burg, Ardian Çela dhe Gjiknuri le pa drita gjysmën...

Ndërkohë që burgjet janë mbushur me qytetarë të varfër, pasi nuk mund të paguajnë energjinë elektrike Ardia Çela drejtori i OSHEE dhe ministri i...
WhatsApp DENONCO