E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Coman

Etiketim: coman

Bundesliga/ Bayernit nuk i lejohen hapat fals, Leipzig në kërkim të...

Bayerni i Munihut luan ditën e sotme ndaj Werder Bremen. Situata për bavarezët nuk është aspak pozitive, teksa vijnë në këtë ndeshje pas dy humbjeve...

U duk dëmtim më i rëndë, Bayern-i merr lajmin e mirë...

Në pamjet direkt gjatë ndeshjes mes Bayern Munich dhe Tottenham, dëmtimi i Kingsley Coman u duk i rëndë. Të njëjtat përshtypje kishin edhe zyrtarët...

Video/ Kingsley Coman i pafat, dëmtohet rëndë

Bayerni i Munihut, likuidoi mbrëmjen e djeshme Tottenham-in me shifrat 3-1. Por për kampionët e Bundesligës, kjo fitore del në plan të dytë, duke parë...
WhatsApp DENONCO