E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet çmimet

Etiketim: çmimet

Vala e rritjes së çmimeve në vend, nga po vjen dhe...

Tregjet globale dhe ato vendase po përballen me një valë të rritjes së çmimeve, që erdhi si cunam në të gjithë artikujt njëkohësisht, që...

Sipas metodës së Eurostat/ Inflacioni i janarit 0.6%, rriten çmimet e...

Në muajin janar 2021 inflacioni i matur sipas metodës së Eurostat shënoi 0.6% ose 0.2 për qind, më i lartë se matjet kombëtarë nga...

Çmimet “The Best” nga FIFA, Ronaldo sfidon Lewandowskin

“Topi i Artë” nuk do të jetë këtë sezon për shkak të situatës së pandemisë. Gjithsesi çmimet “The Best” nga FIFA, do të...

Anullohet ceremonia e çmimeve “Nobel 2020”, ja si do të shpallen...

Për herë të parë që prej vitit 1944 nuk do të ketë ceremoni çmimesh Nobel në Stokholm dhe arsyeja është e qartë pandemia. Ceremonia e...

Nis shitja e biletave për finalen e Ligës së Kampioneve, këto...

Biletat për finalen e Ligës së Kampioneve që do të mbahet në stadiumin “Atatürk Olympic” në Turqi, kanë dalë në shitje. UEFA bën të ditur...

Supersfida mes Kukësit dhe Tiranës, publikohen çmimet e biletave

Supersfida direkt për titullin kampion në Kategorinë Superiore mes Kukësit dhe Tiranës do të luhet në stadiumin “Air Albania Stadium”, një stadium që deri...

Bie numri i shitjeve, “iPhone” ul çmimet e celularëve

Të ardhurat e “Apple” nga shitja e celularëve “iPhone” ka rënë nga dhejtori dhe kompania më në fund ka menduar të bëjë disa ndryshime. Sipas...
WhatsApp DENONCO