E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Cipa

Etiketim: cipa

Çipa thirrje kolegëve: Mos bini në nivelin e Ramës. Mesazh dhe...

Kreu i Unionit të Gazetarëve, Aleksandër Çipa kërkoi nga kolegët e tij të mos bien në nivelin e gjuhës së Kryeministri Edi Rama, por...

“Modeli më i shëmtuar”/ Çipa “shuplakë” Bolinos: Gazetari që përdoret si...

Kreu i Unionit të Gazetarëve, Aleksandër Çipa ka hedhur akuza të forta në drejtim të gazetarit Karlo Bolino. Në një postim në rrjetet sociale, Çipa...

Gazetari bën deklaratën e fortë: Në 30 qershor nuk ka zgjedhje...

Gazetari Aleksandër Çipa tha se nuk mund të bëhen zgjedhjet në 2019 pa opozitën, apo me njërën palë. Çipa tha se ka ende kohë për...

Gazetari kap mat Ulsiun/ Kush është ambasadorja në Holandë? Ja veprimi...

Kreu i Unionit të Gazetarëve, Aleksandër Çipa i ftuar në emisionin "Tempora" në RTV Ora deklaroi se Ambasada jonë në Holandë duhet të ishte...

“Shpërthen” analisti: Cakaj një adoleshent diplomatik, duhet mea-culpa…

Analisti Aleksandër Çipa, i ftuar në emisionin "Arena", u shpreh se votimi në Parlamentin e Holandës për rikthimin e vizave me vendin tonë ishte...
WhatsApp DENONCO