E entje, Korrik 9, 2020
Etiketimet Carrager

Etiketim: Carrager

Carrager: “Ronaldo u transferua në Itali prej Messit”

Debati se kush është më i mirë midis Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit, ka vazhduar prej më shumë se një dekade dhe arritjet e...
WhatsApp DENONCO