E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Cako boldnew shost domain

Etiketim: cako boldnew shost domain

Alfred Cako për pandeminë: Rama zbatoi axhendën e …

Kospiracionisti Alfred Cako foli sot në rubrikën “Rrethi Katror” të E Diell në Top Channel për zgjedhjet e 25 prillit. Cako tha se Rama fitoi...

Cako bën paralajmërimin e frikshëm: Do vijë një dimër që do...

Konspiracionisti Alfred Cako parashikon kohëra të frikshme për shqiptarët. Ai tha se dimri që do të vijë do të jetë shumë i vështirë në...

Tjetër perlë e Cakos: Do vijë koha që nuk do lidhet...

Ditën e sotme në rubrikën “Rrethi Katror” në E Diell, u diskutuan sërish çështjet më të nxehta aktuale. I njohur për teoritë e tij konspirative,...

Habit sërish Cako: Vaksinat do të rrisin numrin e homoseksualëve pasi...

Tema e sotme e  “Rrethit Katror” në emisionin “E Diell” në Top Channel, iu kushtua eutanazisë, e cila quhet ndryshe edh si “vdekje e...

Cako parashikon një tragjedi pas vaksinës kundër koronavirusit

Konspiracionisti, Alfred Cako, tha sot se mendon se vaksinat kundër kovidit, do të jenë një lloj eutanazie, por me efekt më të gjatë, prej...

Habit Alfred Cako: Do na heqin shpirtin nga trupi, dhe do...

Konspiracionisti Alfred Cako njihet për deklaratat e parashikimet e tij të forta, ndërsa shokoi sërish në “Rreth katror”. Sipas Cakos, do të ngrihen në hapësirë...

Cako: Hoxha, Qemali dhe Zogu pjesë e iluminatit

Konspiracionisti Alfred Cako, bëri një tablo të zgjeruar të historisë së Shqipërisë të këtyre 108 viteve të fundit. Cako tha në “E Diell”, se sipas...
WhatsApp DENONCO