E premte, Nentor 27, 2020
Etiketimet Biznesmeni

Etiketim: biznesmeni

Afera e Inceneratorëve/ Biznesmeni: Sot na thonë edhe 50 euro për...

“Kostot e shpenzimeve rriten çdo ditë. Aq më tepër sot, kur na thonë se që të çojmë një kamion në landfill në Tiranë, ne...

VIDEO/ Tentuan t’i bëjnë atentat biznesmenit Dhima, ja si u kamufluan...

Policia e Tiranës njoftoi sot arrestimin e 4 personave, të dyshuar lidhur me atentatin e dështuar ndaj biznesmenit Andon Dhima, ngjarje e ndodhur më...

VIDEO/ ”Plani ynë shmang katastrofën dhe mban njerëzit në punë”, Basha...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka publikuar historinë e një pronari të biznesi të vogël, ku thotë se shqiptarët po përjetojnë krizë të thellë...

Zbardhet dëshmia/ Biznesmeni në polici: Dy të rinj donin të me...

Biznesmeni Andon Dhima denoncon në polici dy persona ende të paidentifikuar se e kanë ndjekur deri në hyrjen e pallatit ku ai banon dhe...

FOTO/ Misteri, gjendet i vrarë në banesë biznesmeni, gruaja dhe vajza...

Një shqiptar nga Kosova ka humbur jetën në rrethana misterioze, ndërsa gruaja e tij, 50-vjeçare së bashku me vajzën 17 vjeç kanë mbetur të...

Biznesmeni dhe aktivisti maqedonas dhunohet në Shkup

Biznesmeni dhe aktivisti politik, Ljupço Paleski, në Maqedoninë e Veriut ka rënë pre e një sulmi fizik pasditen e sotme, Mediat shqiptare në Maqedoninë e...

Vetëvrasja e biznesmenit, familjarët: U fiksua gjatë karantinës, thyente telefonat

Detaje të tjera janë mësuar mbi vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj, i cili u gjet i pajetë nga të afërmit në vilën luksoze në...

29-vjeçari gjen vdekjen në punë, policia arreston biznesmenin

Pronari i një biznesi në Tropojë është arrestuar nga policia pasi një ditë më parë një punonjës që punonte në kompaninë e tij të...

Policia i bllokon 400 mijë dollarë biznesmenit, do t’ja dërgonte të...

Policia e Tiranës, me urdhër të Prokurorisë ka bllokuar me urdhër të policisë një shumë të madhe parash në llogarinë e një biznesmeni të...

Bllokuan çelsin/ Si u vodhën 250 milion lekë nga ‘Range Rover-i’...

Policia arrestoi dje Donald Hoxhajn dhe Gentian Kanen, pasi akuzohen se vodhën 250 milion lekë nga makina e biznesmenit Flamur Behi në Qendrën Tregtare...

Kush është biznesmeni që do të vritej nga taxhikistanezi?

Komrom Zukhurov nga Taxhikistani, sipas deklaratës zyrtare të Policisë së Shtetit, u arrestua pasditen e 29 Prillit në bulevardin ‘Zogu i Parë’ në kryeqytet. Ai...

Biznesmeni gay infektohet me Covid-19, zbulon simptomat dhe tregon vuajtjet

Biznesmeni i njohur gay, Elton Ilirjani ka zbuluar se është infektuar me koronavius. Ai rrëfeu se kontraktoi virusin kur udhëtoi drejt New York duke menduar...

Pronat te Kepi i Rodonit/ Lirohet nga qelia biznesmeni

Kundrejt garancisë pasurore, Gjykata e Durrësit ka caktuar masën e sigurisë “Detyrim paraqitje” për biznesmenin Lush Osmani, i cili me kërkesë të prokurorisë ishte...
WhatsApp DENONCO