E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Beteja

Etiketim: beteja

Meta: Ja pse po e vazhdoj betejën për mbrojtjen e Kushtetutës

Presidenti Ilir Meta thotë se beteja për mbrojtjen e Kushtetuës, është beteja e parë dhe e fundit e çdo Kryetari Shteti për aq kohë...

Zelanda e Re fiton betejën me koronavirusin, ja çfarë masash mori

Zelanda e Re ka arritur ta ndalojë transmetimin në komunitet të Covid-19, duke eliminuar në mënyrë efektive virusin. Ditët e fundit në Zelandën e...

VIDEO/ Ja si po e fiton Çekia betejën me Covid 19,...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë në rrjetet sociale një video ku tregohet se si Republika Çeke, ndryshe nga shumë shtete të tjera në Europë...

“Beteja për Kushtetuesen, betejë për demokracinë”/ Thirrja e ish-ministres

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka reaguar ndaj deklaratave të Kryekëshilltarit për Politikën e Jashtme të CDU-CSU, Hans-Joachim Falenski, lidhur me Gjykatën Kushtetuese. Gjosha tha...

Dy betejat e Ilir Metës për Kushtetutën

Ilir Meta ndodhet në betejë. Kjo është beteja e dytë e tij. E para ishte për të mos ndryshuar Kushtetutën, për të cilën ranë në...

“Beteja” për Kumbullën, Verona kërkon 30 milionë euro

Verona kërkon së paku 30 milionë euro për këdo skuadër që është e interesuar për shërbimet e Marash Kumbullës. Lajmi është bërë i ditur sot...

Kush e sheh si betejë për fjalën e lirë gabohet

Nga Dritan Kaba Te gjithe depupetet e Sorosit jane njesoj. Trudeau kryeministri kanadez nuk ka asnje ndryshim me Edin. Mos u habisni me ligjin e...
WhatsApp DENONCO