E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Berisha soros boldnew shsot domain

Etiketim: berisha soros boldnew shsot domain

Shpallja non-grata/ Berisha: Vepër hakmarrëse e lobimit të Ramës dhe Sorosit

Në Çim Peka Live, ish-kryeministri Sali Berisha tha se gjitha ajo që ndodhi me vendimin ndaj tij nga DASH, është absolutisht një vepër hakmarrëse...

A qendron Xhorxh Soros pas akuzave të DASH? Ja si përgjigjet...

Ish-kryeministri Sali Berisha në një konferencë të jashtëzakonshme përballë gazetarëve ka dalë për të sqaruar deklarata e bëra një ditë më parë nga DASH...
WhatsApp DENONCO