E mërkurë, Dhjetor 2, 2020
Etiketimet Berisha boldnews host domain

Etiketim: Berisha boldnews host domain

Deklarata e Vuçiç/ Thirrja e fortë e Berishës: T’i rezervojmë fundin...

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha i bëri thirrje Kosovës por dhe gjithë shqiptarëve që të marrin seriozisht kërcënimet për luftë të bëra nga presidenti...

Berisha: Rama, Thaçi dhe Batoni kryen tradhti të lartë kombëtare

Ish-kryeministri Sali Berisha dekalroi edhe njëherë se Thaçi, Rama dhe Baton Haxhiu punuan kundër interesave të Kosovës. Berisha deklaroi në ‘Çim Peka Live’ se kufijtë...

Berisha: Ja pozicioni i vajzës time në hetimet e UMNIK

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sqaruar në ‘Çim Peka Live’, pozicionin e vajzës së tij Argita në hetimet e UMNIK. Ai theksoi se Argita ka qenë...

‘Çështja’ UÇK/ Berisha: Komisioni i Taulant Ballës qesharak, i përbëra nga...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar në ‘Çim Peka Live’ akuzat e mazhorancës se qeveria Berisha ka votuar pro raportit të Dick Martyt në KE,...

Covid 19/ Çfarë masash do merrte po të ishte kryeministër? Ja...

Ish-kryeminsitri Sali Berisha, deklaroi në ‘Çim Peka Live’ se shkak për përhapjen e madhe të koronavirusit janë bërë shkollat dhe spitalet. Ai theksoi se ka...

Arrestimi i Thaçit/ Berisha: Akuzat ndaj tyre bazohen në raportin e...

Ish-kryeminsitri Sali Berisha e ka cilësuar një akuzë politike dhe shpifje të serbëve akuzat ndaj Presidentit Hashim Thaçi, i cili sot është dërguar në...

Vendimi i Holandës/ Berisha: Me Ramën në qeveri rrezikojmë të përjashtohemi...

Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë për A2, komentoi vendimin e qeverisë holandeze për t’i thënë ‘JO’ Shqipërisë për hapjen e negociatave në muajin...

Denoncimi/ Berisha publikon videon: Ja lidhjet e Ahmetajt me sekserët e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar videon ku tregon lidhjen e ngushtë të Arben Ahmetajt me koncensionarët e Incineratorëve, të cilat sëfundmi cilësohen dhe si...

Berisha: Ja pse në 91-n nuk e kthyem pronën tek i...

Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ka folur mbrëmjen e sotme për të shkuarën e Shqipërisë dhe momentet e para të tranzicionit. I pyetur në Tempora...

Berisha: Ja çfarë duhet të bëjë opozita për të ndalur Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha në një lidhje me Skype me emisionin Temopra ka komentuar situatën politike në Shqipëri. I pyetur se çfarë duhet të bëjë opozita...

Ku do të kandidojë Berisha? Ja përgjigja

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka folur në Tempora për zgjedhjet e ardhshme elektorale të 25 prillit të vitit të ardhshëm. I pyetur se ku do të...

A është Basha i duhuri për të udhëhequr PD-në në Zgjedhje?...

Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha i ftuar në Temora ka komentuar situatën politike në vend dhe aksionet opozitare. I pyetur se a është lulzim basha...

Bashkëqeverisje PD-PS pas 25 prillit? Ja çfarë thotë Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha i pyetur në Tempora nëse ka ndonjë mundësi për të bashkëqeverisur PD-PS pas 25 Prillit, ai tha se kjo është e...
WhatsApp DENONCO