E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Bavarezët

Etiketim: bavarezët

U duk dëmtim më i rëndë, Bayern-i merr lajmin e mirë...

Në pamjet direkt gjatë ndeshjes mes Bayern Munich dhe Tottenham, dëmtimi i Kingsley Coman u duk i rëndë. Të njëjtat përshtypje kishin edhe zyrtarët...
WhatsApp DENONCO