E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Bashaboldnews host domain

Etiketim: bashaboldnews host domain

Basha: Ja si do të ndalim vjedhjet me inceneratorët, dhe çfarë...

Kreu i opozitës Lulzim Basha i ftuar në ‘Zonë e lirë’ përballë një paneli gazetarësh ka komentuar dekarata e një nate më të parë...
WhatsApp DENONCO