E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Balaj

Etiketim: balaj

Balaj drejt largimit nga Sturm Graz, klubi austriak e zëvendëson me...

Rekordmeni i golave brenda një sezoni në Kosovë, Mirlind Daku, mund të transferohet në Austri sezonin e ardhshëm. Autori i 28 golave me Ballkanin,...

Bekim Balaj apel qeverisë: Ktheni sytë nga futbolli, është krenari Kombëtare!

Klubet e Kategorisë Superiore kanë bojkotuar startin e sezonit 2020/2021 duke parashtruar katër kërkesa ndaj Qeverisë. Ligji i Sponsorizimeve, falja e kamatvonesave dhe TVSH...

Roshi e Balaj në “sinkron”: Zbatojmë urdhrat e trajnerit, tani të...

Bekim Balaj, sulmuesi që luan në Austri me Sturm Graz, ka dalë para mediave pas fitores që Shqipëria ka regjistruar kundër Bjellorusisë mbrëmjen e...

EURO 2020/ Kros përfekt i Roshit, Balaj na kalon në avantazh...

Shqipëria ka kaluar shumë shpejt në avantazh kundër Andorrës. Bekim Balaj shënoi në minutën e 6' pas një krosimi të Odise Roshit. Shkodrani fitoi...
WhatsApp DENONCO