E hënë, Dhjetor 6, 2021
Etiketimet Arrsh

Etiketim: arrsh

Moti i keq, ARRSH: Ja si është gjendja e rrugëve

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se deri më tani nuk ka asnjë aks të bllokuar për qarkullimin e automjeteve si pasojë e motit të...

Moti i keq/ ARRSH: Rënie inertesh në rrugë, kujdes në timon

Autoriteti Rrugor Shqiptar u ka bërë apel për kujdes të shtuar në timon drejtuesve të automjeteve, ndërkohë që bën me dije se, ka pasur...

Oferta 600 mijë euro më e lartë/ Tenderi i ARRSH, “Fusha”...

Gazetari Klodian Tomorri përmes një postimi në rrjetet sociale ka denoncuar tenderin e ARRSH për zgjerimin e rrugës që lidh aeroportin e Vlorës me...

Reshjet e borës/ ARRSH: Akset rrugore nacionale të hapura, qarkullimi pa...

Autoriteti Rrugor Shqiptar deklaron se të gjitha akset nacionale janë të hapura dhe qarkullimi kryhet pa probleme. Sipas ARRSH, borëpastrueset kanë punuar gjatë gjithë...

Moti i keq/ ARRSH apel shoferëve: Kujdes kur të lëvizni në...

Reshjet e dëborës të pranishme prej mesnatës në vendin tonë kanë sjellë një sërë problemesh në qarkullimin e mjeteve në disa akse rrugore.Dardha është...

Unaza Lindore, ARRSH prokuron shtesë 8 milionë euro të tjera, rritje...

Unaza e Tiranës është kthyer në një projekt që “gllabëron” në mënyrë të vazhdueshme fonde shtesë që rritin dita-ditës koston duke mbetur larg shifrave...

“3 mln euro më shumë”, Berberi shpall fitues kompaninë “Geci” për...

Nga BoldNews.alAutoriteti Rrugor Shqiptar ka shpallur fituesin e një prej tenderëve më të majmë për ndërtim rrugësh në Durrës. Sipas dokumenteve që disponon BoldNews.al,...

Skema kriminale e ARRSH-së, rotacion oligarkëve për të fituar 100 mln...

Nga Boldnews.alBerberi i Autoritetit Rrugor Shqiptar ka përdorur një skemë të mirëfilltë kriminale me tenderët e ndërtimit të Unazës së Madhe, ku oligarkët e...

Berberi i ARRSH-së po “qeth” me 15 milionë euro skarpatat e...

Nga BoldNews.alMinistrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku, nëpërmjet Evis Berberit të ARRSH-së, ka rritur kostot e ndërtimit të rrugës Kardhiq-Delvinë. Projekti i filluar në vitin...

Ndryshon sërish skema, ja si do qarkullojnë automjetet nga nesër

Me hapjen e një tuneli të ri te “Sheshi Shqiponja”, ndryshon sërish skema e qarkullimit të automjeteve.Autoriteti Rrugor njoftoi se, duke filluar nga ora...

“Projekt i gabuar”, ARRSH i dhuron Salillarit edhe 3 milionë euro...

Nga Boldnews.alSalillari, një nga kompanitë më afër Rilindjes, ka përfituar plot 3.5 miliardë lekë shtesë (3 milionë euro) për Unazën e Madhe. Kaosi në...

Ngrica në rrugë, ARRSH: Ja akset rrugore problematike

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion në lidhje me gjendjen e krijuar si pasojë e reshjeve të bores dhe ngricave të ditëve të fundit.Në...

Bora dhe ngricat, ja si është gjendja e akseve rrugore/ Lëvizja...

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion në lidhje me gjendjen e krijuar si pasojë e reshjeve të borës që kanë përfshirë vendin prej ditës...

Të Fundit