E shtunë, Tetor 23, 2021
Etiketimet Arrestime

Etiketim: arrestime

Arrestohen 4 shqiptarë, shpërndanin kok*inë edhe gjatë kohës së pandemisë

Policia italiane arrestoi 4 shqiptarë të moshave 29 deri në 39-vjeç.Ata dyshohet se janë pjesëtarë të një organizate të shpërndarësve të kokainës, që funksiononte...

Emrat/ Dyshohet për disa vjedhje, arrestohet 27-vjeçari. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

Dyshohet për disa vjedhje, arrestohet 27-vjeçari, ndërsa shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij, 35 vjeç. Policia e Vlorës arrestoi shtetasin Kristi Lushnjari dhe ka...

Policia dhu*on tri gra në Lushnjë: M’i kaluan rrobat në qafë,...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditë e premte rreth orës 11:00 në Lushnjë, pasi policia ka dhunuar tri gra të cilat janë trashëgimtare...

Goditën dhe kanosën 1 shtetas, arrestohen dy vëllezërit në Tropojë

Policia e Tropojës arrestoi dy vëllezër, pasi kanë goditur me sende të forta dhe kanosur një person. Policia bëri të ditur se janë arrestuar...

Emrat/ Po çonin në Kosovë 19 emigrantë të paligjshëm, dy të...

Transportonin 19 emigrantë të paligjshëm, arrestohen në autostradën Milot-Morinë 2 persona. Policia njoftoi se të arrestuarit, që u kapen nga shërbimet e Policisë, duke transportuar...

Po transportonin 13 emigrantë të paligjshëm, arrestohen dy persona

Policia e Gjirokastrës arrestoi dy drejtues mjetesh, që po transportonin 13 emigrantë të paligjshëm. Policia njoftoi arrestimin e shtetasve Y. Ç., 52 vjeç dhe...

Trafiku i dro*ës/ Arrestohen në Spanjë 12 persona, mes tyre edhe...

Autoritetet spanjolle kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Trident”, ku në pranga kanë rënë 12 persona, mes tyre dhe shqiptarë. Mediat në Spanjë shkruajnë...

Sherr në “Don Bosko”/ I riu bëhet grup me shokët për...

Tre të rinj janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi kanë rrahur me sende të forta një 26-vjeçar. Mësohet se ngjarja ka ndodhur ditën e...

Akuza për kultivim narkotikësh, arrestohen 7 persona. Sekuestrohen armë dhe municione

Policia e Shtetit ka finalizuar operacionin e koduar "Kryezi", duke arrestuar 7 persona mes të cilëve edhe një kryeplak i një fshati tjetër, bashkëautor...

VIDEO/ Shkelën rregullat e qarkullimit, 34 drejtues mjetesh të arrestuar dhe...

Policia e Shtetit ka njoftuar se në 72 orët e fundit ka arrestuar në flagrancë 34 drejtues mjetesh dhe motomjetesh, nga të cilët 19...

Plagosje me thikë dhe përndekje e ish-bashkëjetueses, 2 të arrestuar në...

Dy persona u arrestuan nga Policia e Shkodrës për vepra të ndryshme penale. Sipas një njoftimi zyrtar, specialistët për Hetimin e krimit në Komisariatin e...

Mashtrimi 2 mld dollarë/ Turku më i kërkuar në Botë, arrestohen...

Dy persona janë arrestuar gjatë ditëve të fundit, me dyshimin se pritën në aeroportin e Rinasit dhe më pas strehuan një nga personat më...

1500 euro për shtetësinë shqiptare, arrestohet grupi i falsifikatorëve/ Detajet

Policia e Tiranës arrestoi tre persona të akuzuar për falsifikim dokumentesh dhe mashtrim të shtetasve të huaj. Në kuadër të operacionit të koduar “Visa”...
WhatsApp DENONCO