E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Antoneta Koçi

Etiketim: Antoneta Koçi

E ngacmon dhe tenton t’a puthë në buzë, Antoneta Koçi godet...

antoneta Koçi, ish-konkurente e "Për'puthen 1" doli e papërputhur nga programi. Meqë nuk u përputh kurrë me një mashkull në program, Ronaldo Sharka i...

Shpërthen Antoneta: Këtu të rinjtë angazhohen në parti politike për një...

Pasditen e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua protesta për vrasjen e 25 vjeçarit Klodian Rasha. Ish- konkurrentja e “Përputhen”, Antoneta...

Anaid Kaloti debat të ashpër me Antonetën: Shkove në protestë për...

Studentët e vitit ’90 janë vënë përballë atyre të viteve të sotme në emisionin “Ftesë në 5”. Fituesi i “Big Brother 6”, Anaid Kaloti...

Antoneta Koçi: Sot tjetri ka për detyrë të ofendojë dhe të...

Ish-konkurrentja e “Për’Puthen 1”, Antoneta Koçi, e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, tha se të rinjtë po përdorin me doza të shtuara fjalët banale....

Antoneta Koçi: Ka shumë ku*va në qarkullim, ma kanë thënë edhe...

Antoneta Koçi, së fundmi është shprehur e indinjuar nga të gjitha komentet negative që i kanë ardhur në rrjetet sociale. Ajo gjeti rastin të...

Antoneta Koçi: Po brodhe me X6 thonë kush të mban me...

Antoneta Koçi është vajza që theu tabu nëpërmjet spektalit televiziv "Për'puthen" ku vajzat njihnim djemtë dhe anasjelltas për një marrëdhënie dashurie. E ftuar në...

Plas debati mes vajzave në studio: Pse bën si e bukur...

Antoneta Koçi dhe Sara Gjordeni ishin pjese e diskutimit në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, lidhur me propozimin e Britanisë së Madhe për...

Antoneta Koçi ka një premtin publik për cilindo djalë që martohet...

E ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte pjesëmarrësja e programit “PërPuthen”, Antoneta Koçi. Gjatë sfidës së Bietës, Antoneta zbuloi...

“Më ofendonin gjithë urrejtje”, Antoneta tregon pse nuk përputhej me Lulzimin

Antoneta, konkurentja më e përfolur e "Për'puthen" i dha fund takimeve të saj me Lulzimin. Javën e kaluar, Antoneta tha se Lulzimin e shikon...

E refuzoi në mes të emisionit, Antoneta tregon se pse nuk...

Antoneta Koçi, konkurentja e "Për'puthen", vendosi të refuzojë Anduelin duke treguar se nuk mund të përputheshin bashkë dhe lidhjes mes tyre nuk do të...

Antoneta e “Për’puthen” refuzon dy djemtë dhe largohet nga emisioni e...

Rubrika “PërPuthen” në emisionin “E Diell”, ka rrëmbyer zemrat e gjithë publikut shqiptar. Debatet, sarkazmi, të papriturat, janë disa nga komponentët që kjo rubrikë,...

“Kur e ke humbur virgjërinë?”/ Edona dhe Antoneta kapen keq me...

“Kur e ke humbur virgjërinë? E kam lënë për natën e parë të martesës”. Ishte kjo një nga pyetjet e takimit të Edonës dhe Dejvit...

Antoneta e “Për’Puthen” do të hiqte dorë nga televizioni vetëm për...

Rrjetet sociale sot të ofrojnë mundësinë që të gjenerosh të ardhura, një ndër to është dhe “Instagrami”. Pikërisht kjo e fundit ishte dhe tema...
WhatsApp DENONCO