E martë, Mars 31, 2020
Etiketimet Anton Martini

Etiketim: Anton Martini

Vetingu/ KPK jep vendimin për prokurorin Anton Martini

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi konfirmimin në detyrë të prokurorit Anton Martini, kandidat për SPAK. Para vendimit të kësaj të mërkure, Komisioni i Pavarur...

Vetingu i Anton Martinit/ Dyshimet, a qëndron argumenti se Policia nuk...

Nga Boldnews.al Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shtyu për një “afat të pacaktuar” dhe “për arsye objektive” vendimin për prokurorin e Krimeve të Rënda dhe...

Vetting/ KPK shtyn pa afat vendimin për kandidatin e SPAK Anton...

Sot, pritej që Komisioni i Pavarur i Kualifkimit (KPK) të jepte vendimin lidhur me procesin e vettingut për prokurorin në Prokurorinë e Krimeve të...

Si u rrit pasuria e prokurorit Anton Martini, problemet me milionat…

Prokurori i Krimeve të Rënda, Anton Martini, kandidat për Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK do të përballet me Komisionin...

Vetingu/ Prokurori Anton Martini përdori “kredinë si i pastrehë” për investim...

Nga Boldnews.al Prokurori i Krimeve të Rënda, Anton Martini, njëkohësisht kandidat për SPAK, pritet të përballet të Martën (10 Dhjetor) me procesin e Vetingut, pas...
WhatsApp DENONCO