E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Anglia

Etiketim: Anglia

Liga e Kombeve/ Anglisë i mjafton një 11-metërsh, Islanda gabon në...

Anglia ka fituar me rezultatin 0-1 kundër Islandës në transfertë. Një ndeshje e dobët nga “3 Luanët” që e nisin ndeshjen me vrull duke...

Anglia rihap baret, restorantet dhe parukeritë, për herë të parë në...

Për herë të parë në tre muaj Anglia lejoi hapjen e restoranteve, bareve dhe salloneve të bukurisë, të cilat u mbyllën si pasojë e...
WhatsApp DENONCO