E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Ambasadori gjerman

Etiketim: Ambasadori gjerman

Negociatat/ Ambasadori gjerman: Topi vazhdon ende në fushën e palës shqiptare

Ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf u shpreh në një intervistë për DW se, Presidenca gjermane e BE do të mbështesë Shqipërinë dhe...

Pas Yuri Kim, Basha takohet me Ambasadorin gjerman

Një ditë pas takimit me ambasadoren e SHBA-së Yuri Kim, kreu i PD-së Lulzim Basha, po zhvillon një takim me ambasadorin gjerman Peter Zingraf. Takimi...

Ambasadori gjerman: Nuk e kuptoj pse u shemb Teatri Kombëtar

Ambasadori gjerman në Tiranë Peter Zingraf ka reaguar pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Ai deklaron se shembja e nxituar e Teatrit Kombëtar është për...
WhatsApp DENONCO