E entje, Korrik 9, 2020
Etiketimet Afrike

Etiketim: afrike

Shitjet e ananasit rriten me 900% në Afrikën e Jugut, banorët...

Shitjet e ananasit janë rritur me 900% në Afrikën e Jugut, pasi ndalimi i alkoolit i ka bërë banorët të gjejnë zgjidhje në recetat...

Afrika do të jetë epiqendra tjetër e koronavirusit, thotë WHO

Organizata Botërore e Shëndetit thotë se numri i rasteve të njohura të koronavirusit në Afrikë është rritur me 51 përqind gjatë javës së kaluar....

Punëtorë nga Azia dhe Afrika/ Ja si po plotësohen vendet bosh...

Chandra Selli ka pak javë që ka lënë vendlindjen për të punuar si kamariere në Tiranë. Bashkëshorti i saj është zhvendosur në Itali, ndërsa...

VIDEO/Shikoni momentin kur asteroidi përplaset me Tokën, ndriçon të gjithë fshatin...

Ky është momenti i pabesueshëm kur një asteroid me shpejtësi marramendëse me madhësinë e një makine ka rënë në një fshat në Afrikën e...
WhatsApp DENONCO