E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Afati

Etiketim: afati

Opozita e Bashkuar: Afati i kartave ID dhe pasaportave biometrike të...

Opozita e Bashkuar i është drejtuar me një letër ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi, ku i kërkon zgjatjen deri më 30 prill të afatit...

Garancia sovrane, Qeveria shtyn afatin deri më 30 qershor 2021

Ministria e Financave dhe e Ekonomisë bëri të ditur se ka miratuar shtyrjen e afatit për aplikime në kuadër të skemës së garancisë shtetërore...

Shtyhet afati për ristrukturimin e kredive, Deralla: Janë shpërndarë 100 mln...

Shtyhet me 3 muaj afati për ristrukturimin e kredive një masë që u vjen në ndihmë klientëve që kanë vështirësi për të paguar këstet. Nëpërmjet...

Çelen aplikimet për “Doktoratë”/ MASR: Kandidatët mund të aplikojnë deri në...

Kandidatë që kanë mbaruar studimet e nivelit të dytë, tashmë kanë mundësi të aplikojnë për programet e studimit të ciklit...

4 kërkesat e Presidentëve të Superiores, Liga Profesioniste afat Ramës deri...

Mbledhja e fundit e Ligës Profesioniste të Futbollit, nuk vendosi gjë përsa i përket filllimit të kampionatit apo fundit të bojkotit. Lajmi është konfirmuar...

30 prilli, afati i fundit për deklarimin e të ardhurave mbi...

30 prilli është afati i fundit për deklarimin e të ardhurave të 2019-s, për individët që i kanë ato më shumë se 2 milionë...

Makinat e përdorura mund të hyjnë në Shqipëri/ Ja afati i...

Shtyhet afati i futjes së makinave të përdorura në Shqipëri. Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku, bëri të ditur se afati i ri...
WhatsApp DENONCO