E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet 24 ore

Etiketim: 24 ore

COVID-19/ SHBA regjistron 63 mijë të prekur brenda 24 orëve të...

Shifrat e coronavirusit në botë vijojnë të rriten me ritme në larta sidomos në SHBA dhe në Amerikën Latine. Në SHBA në 24 orët e...

Në 24 orët e fundit, 19 lekëndje tërmeti në Shqipëri/ Çfarë...

Rajoni juglindor i Shqipërisë ditët e fundit nuk ka gjetur qetësi nga tërmetet. Brenda 24 orëve janë regjistruar 19 tërmet me intensitet të ulët,...
WhatsApp DENONCO